Catamarans Monohulls Deutsch English Türkçe

Home > Türkçe > Yat KiralamaDoğa, Deniz ve Yelken tutkunlarının tercihi Offshore Sailing

Offshore Sailing gerçek deniz sevdalıları için, unutulmaz bir seyir ve yelken tecrübesi demektir.

Offsore Sailing ile yelken tatilinizde, dünyanın en güzel seyir bölgelerinde masmavi suların ve muhteşem doğanın keyfini çıkartın. Size Türkiye'nin Güneybatısı'nın turkuaz renkli sularında, bareboat charter imkanları sunuyoruz.

Türkiye' nin eşsiz kıyılarını en yüksek standartlarla donatılmış birinci sınıf teknelerimiz ya da modern katamaranlarımız ile keşfedin. Seyrinizi ya kendiniz tamamlayabilirsiniz ya da Offshore Sailing' in profesyonel kaptanlarıyla seyir ayrıcalığını yaşayabilirisiniz. Dost canlısı insanlar, meşhur tarihi yerler, küçük limanlar, bakir koylar, deniz ve güneşin harika dansı eşliğinde Offshore  Sailing ile sınırsız yelken fırsatları yaşayın.Größere Kartenansicht

Offshore Sailing Türkiye' deki en büyük yelkenli ve katamaran filolarından birisini, size gururla sunar.

Offshore Sailing tekne filosunda, çok iyi bakımlı, mükemmel yelken performansı ve yerleşim planlarıyla bilinen Jeanneau, Beneteau, Dufour  tekneleri, Fountaine Pajot ve Lagoon katamaranları bulunmaktadır.

Offshore Sailing, yüksek standartlarla donatılmış, 35 -54 feet arası monohull ve 41- 45 feet arası katamaranları ile, Türkiye' nin en büyük filolarından birisine sahiptir.

Tüm teknelerimizde standart olarak, tam set güvenlik ekipmanları, acil durum araçları, ilk yardım kiti, telsiz, chart plotter, Otopilot, şişme bot, güvertede sıcak su ve müzik sistemi bulunmaktadır.

Size eksiksiz bir charter için en yüksek standartlardaki teknelerimizi sunuyoruz. Arzu edilmesi halinde kaptan, hostes, gemici ve aşçı servisimiz de vardır.

Check-in ve check-out işlemleri esnasında yapılan dikkatli çalışmalar sayesinde, seyrinizi çok daha eğlenceli ve sorunsuz olarak sürdürebilirsiniz. Marinadan ayrılmadan önce bir çok dili konuşabilen, tecrübeli personellerimiz size charter ile ilgili tüm gerekli bilgileri aktarır.

Offshore-Sailing_Albatros_Marina_Marmaris.JPG

 Size sunmuş olduğumuz hizmetler sadece teknenizi teslim alıp, teslim ederken değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her zaman 7 gün / 24 saat  aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. 

Acil Durum   + 90 - 252 / 413 07 56
Offshore Sailing Operatör  

+ 90 - 252 / 412 34 30    info@ossyc.com

Reservasyon Ofis  

+ 90 - 252 / 413 88 89    serkan@ossyc.com
Share


Offshore Sailing Facebook Offshore Sailing Twitter Live Support & Chat
Offshore Sailing Facebook Offshore Sailing Twitter Live Support & Chat

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Toplist Türkiye